Mitsubishi
Canter 9B

f TL başlangıç fiyatı

DAHA YÜKSEK TONAJ VE YAKIT EKONOMİSİ

8,5 tonluk Yeni BlueTec® Canter 9B serisi, hem yüksek tonajı hem de Canter'in kendini kanıtlamış yakıt ekonomisiyle sahibine daha fazla kazandırıyor.

Yeni BlueTec® Canter 9B, üstün teknolojiyle üretilmiş sağlam ve hafif şasisiyle size daha fazla yük taşıma avantajı sağlıyor.

Yakıtta Cimri, Yük Taşımada Bonkör

Euro VI motor ve BlueTec teknolojili egzoz sistemiyle yakıtta maksimum verimlilik sağlayarak her türlü sürüş koşulunda işletme giderlerini minumuma indiren Yeni Canter, yüksek teknolojiyle üretilmiş hafif ama dayanıklı şasi sistemi sayesinde, kullanıcılarına daha fazla yük taşıma imkanı sunuyor.
Daha güçlü malzemeler, hafif bileşenler ve daha verimli tasarımlar kullanılmasıyla birlikte Canter’in toplam ağırlığı, dayanıklılık ve güvenlikten hiçbir şekilde ödün vermeksizin önemli oranda azaltıldı.
Daha güçlü malzemeler, hafif bileşenler ve daha verimli tasarımlar kullanılmasıyla birlikte Canter’in toplam ağırlığı, dayanıklılık ve güvenlikten hiçbir şekilde ödün vermeksizin önemli oranda azaltıldı. Ürünün hafifliği, daha üst seviyede sürüş performansı ve kontrol imkanı sağladığı gibi, daha ağır yükleri taşımanıza ve yaptığınız işten daha fazla kar sağlamanıza da olanak sağlıyorEuro VI motor ve BlueTec teknolojili egzoz sistemiyle yakıtta maksimum verimlilik sağlayarak her türlü sürüş koşulunda işletme giderlerini minumuma indiren Yeni Canter, yüksek teknolojiyle üretilmiş hafif ama dayanıklı şasi sistemi sayesinde, kullanıcılarına daha fazla yük taşıma imkanı sunuyor.
Daha güçlü malzemeler, hafif bileşenler ve daha verimli tasarımlar kullanılmasıyla birlikte Canter’in toplam ağırlığı, dayanıklılık ve güvenlikten hiçbir şekilde ödün vermeksizin önemli oranda azaltıldı. Ürünün hafifliği, daha üst seviyede sürüş performansı ve kontrol imkanı sağladığı gibi, daha ağır yükleri taşımanıza ve yaptığınız işten daha fazla kar sağlamanıza da olanak sağlıyor

Çevre Dostu Teknolojiler

Performanstan taviz vermeden daha fazla yakıt ekonomisi sağlayan motor, aynı zamanda düşük emisyon değerleriyle çevreyi koruyor. Start&Stop sistemi, dizel partikül filtresi (DPF) ve BlueTec teknolojisi (SCR) sayesinde Yeni BlueTec® Canter emisyon standartlarına uygun olmasının yanı sıra, önceki modele göre %8 oranında yakıt ekonomisi de sağlıyor.