Mitsubishi
ASX

177.735 TL başlangıç fiyatı

KOMPAKT DİNAMİZM

Eğitimli kaput dizaynı ve ergonomik formuyla virajlı yollarda bile güvenli sürüşün keyfini çıkartabilirsiniz. Özellikle uzun yolculuklarda üstün yol hakimiyeti sunan Asx, rahat ve güvenli bir sürüş sağlayan gerçek bir Crossover'dır.

DİZEL DI-D VE BENZİNLİ MIVEC MOTOR

ASX, çevreye duyarlılık konusunda beklentilerinizin üzerine çıkıyor. Yüksek motor performansına ek olarak yeni 1.6 DI-D motor, yüksek yakıt tasarrufu ve düşük emisyon salınımını kullanıcılarına bir arada sunuyor. Auto Stop&Go (AS&G) fonksiyonu düşük yakıt tüketimi sağlarken, üstün aerodinamik tasarımı ve hafif gövde yapısı ise enerji kaybını minimuma indirgeyerek daha ekonomik bir sürüş sağlıyor.

SARSINTISIZ SÜRÜŞ VE TAM KONTROL

Sürüş keyfi güvenle başlar ve güven kontrolden gelir. ASX, yola daha iyi tutunmanızı sağlamak için geniş tabanlı lastiklere ve uzun dingil aralığına sahiptir. MacPherson ön süspansiyon ve çok noktadan bağlantılı bağımsız arka süspansiyonlar mükemmel yol tutuşuyla beraber maksimum konfor sağlıyor. 

HER ZAMAN GÜVENDESİNİZ

ASX, hem kazayı önleyici aktif güvenlik sistemleri hem de kaza anında sürücü, yolcu ve yayaları koruyan üstün pasif güvenlik sistemleri ile donatılmıştır

DÜĞMEYE BASIP ÇALIŞTIRIN

ASX Intense ve Instyle modellerinde sunulan anahtarsız çalıştırma sistemi, anahtarınız cebinizdeyken bile tek tuşla aracınızı çalıştırma imkanı sağlar. Tek yapmanız gereken, vites boşta iken debriyaja basıp, ön paneldeki düğmeye dokunmak. Gitmek istediğiniz noktaya vardığınızda ise motoru durdurmanız için tekrar düğmeye basmanız yeterli

KUSURSUZ GÖSTERGE PANELİ

Şık görünüme sahip yüksek kontrastlı gösterge paneli, maksimum seviyede görünürlük sağlamak için tasarlandı. Gümüş çerçeveli göstergelerin beyaz renkli ışıkları ve tamamı renkli LCD çoklu bilgi ekranı size lüksü hissettirir. Elektrik destekli teleskobik direksiyon hem yükseklik hem de derinlik ayarını mümkün kılar. Yağmur sensörü ise, yağışlı havalarda hem güvenli hem de konforlu bir sürüş sağlar.